top of page
HRAD_UHROVEC_2020_web-023.jpg

ARCHITEKTÚRA

SLNEČNICE

Fotografia architektúry

Slnečnice, Bratislava

 

Projekt Slnečnice, III. etapa,  sme fotili pre časopis PROJEKT. Fotografie nájdete v čísle 03/2022. Autorom projektu je architektonické štúdio KOMPASS architekti.  Sídlisko Slnečnice patrí jednoznačne k najzaujímavejším projektom, ktoré v posledných rokoch v Bratislave vznikli.

CEZAAR.png

HRAD UHROVEC

Fotografia Architektúry

Hrad Uhrovec – obnova hospodárskej budovy

 

Obnova hradu Uhrovec získala niekoľko ocenení v rôznych architektonických súťažiach: V súťaži CE.ZA.AR 2021 zvíťazila v kategórii Cena verejnosti a Fenomény architektúry a získala aj cenu FENIX, kultúrna pamiatka roka. 

Je pre nás česť, že sme túto výnimočnú pamiatku mohli fotiť pre architektonický ateliér ô, ktorý obnovu realizoval.

CEZAAR.png

RUŽOVÝ MLYN

Fotografia architektúry

Ružový mlyn, Piešťany

Ružový mlyn je stavba so zaujímavou históriou, ktorá bola v roku 2013 vyhlásená za národnú pamiatku. Aj vďaka architektovi Matejovi Otrísalovi prešla táto krásna budova adaptáciou na bytový komplex. Fotografovanie tohto renovovaného objektu sme si užili, vďaka jeho pozoruhodným detailom.

CEZAAR.png

MARTINEUM

Fotografia architektúry

Martineum, Bratislava

 

Kultúrna pamiatka meštiansky dom v opevnení Martineum v Bratislave bola donedávna ruinou. Aj vďaka architektom Andrej Botek a Pavol Paulíny sa ju podarilo zachrániť. Projekt získal v roku 2022 ocenenie Fénix. Sme vďační, že sme mohli túto pamiatku fotografovať

CEZAAR.png

ZŠ GULIVER

Fotografia architektúry, produkcia pre web a sociálne siete  
Súkromná ZŠ GULIVER, Banská Štiavnica

GULIVER je architektonický unikát. Potvrdila to aj porota slovenskej prestížnej  architektonickej súťaže CE.ZA.AR, kde v roku 2021 GULIVER zvíťazil v kategórii občianske a priemyselné stavby. Sme radi, že sme dostali príležitosť fotografovať túto výnimočnú architektúru a pomôcť k propagácii pri otvorení základnej školy.

CEZAAR.png
CEZAAR.png
CEZAAR.png
bottom of page